Быстро,качественно и не дорого.Мне очень понравилась.
Олена С.
Отлично
Спасибо огромное Ольге за заказ упаковано отлично доставлено вовремя, хороших вам клиентов и огромных продаж ))
Юлия
Отлично
Безумно красивые ленты! Спасибо огромное! Я очень довольна заказом) Отдельное спасибо за подарочки, их так приятно получать)))
Елена К.
Отлично
Очень довольны работой компании.Очень вежливое и внимательное отношение.Товар хорошего качества,да еще и подарок получили! Огромное спасибо за быструю доставку заказа- 27.02.2017 заказали,а 02.03.2017 уже получили.Рекомендую всем эту компанию.
Елена Ш.
Очень плохо
Товар відмінної якості тільки на картинках. Деякі позиції прийшли зі значними дефектами, для роботи не годяться. В результаті витрачені гроші даремно. Деякі позиції не тої кольорової гамми, що замовлялися. Деякі товари зовсім відсутні. А декотрі аніскілечки не відповідають опису та зображенню на картинці. На скаргу не реагують. Тут не дбають про інтереси клієнта. Обробляють замовлення 10 днів. Обманюють .Товар в посилку пакують насипом і поспіхом. Оперативність та якість роботи на низькому рівні
Комментарий продавца
Уважаемая, Елена! Вы нам прислали письмо в 14:49. В этот же день, наш менеджер в 18:26 Вам ответила. На телефонные звонки Вам - ответа нет.Чтобы разобраться в ситуации - нужна обратная связь с клиентом.
сергей з.
Отлично
Вікторія П.
Отлично
Приємно працювати з магазином "LadyArt". Підкажуть, розкажуть по товару. Гнучка система вибору товару, заміни та доставки! Вже замовляла і ще буду замовляти! Дякую!
Анна Г.
Отлично
Большое спасибо за быструю оперативную отправку и качественный товар.
Маргарита О.
Отлично
Замовляла штучні квіти,були деякі запитання по кольоровій гамі.До моїх вимог співробітники поставились з розумінням,за що щиро дякую! Недивлячись на вихідний день(то була субота),відгукнулись на замовлення дуже швидко,чим мене не аби як здивували. От я і знайшла магазин де буду замовляти і надалі штучні квіти на віночки!
Быстро,качественно и не дорого.Мне очень понравилась.
Спасибо огромное Ольге за заказ упаковано отлично доставлено вовремя, хороших вам клиентов и огромных продаж ))
Безумно красивые ленты! Спасибо огромное! Я очень довольна заказом) Отдельное спасибо за подарочки, их так приятно получать)))
Очень довольны работой компании.Очень вежливое и внимательное отношение.Товар хорошего качества,да еще и подарок получили! Огромное спасибо за быструю доставку заказа- 27.02.2017 заказали,а 02.03.2017 уже получили.Рекомендую всем эту компанию.
Товар відмінної якості тільки на картинках. Деякі позиції прийшли зі значними дефектами, для роботи не годяться. В результаті витрачені гроші даремно. Деякі позиції не тої кольорової гамми, що замовлялися. Деякі товари зовсім відсутні. А декотрі аніскілечки не відповідають опису та зображенню на картинці. На скаргу не реагують.
Тут не дбають про інтереси клієнта. Обробляють замовлення 10 днів. Обманюють .Товар в посилку пакують насипом і поспіхом. Оперативність та якість роботи на низькому рівні
Уважаемая, Елена! Вы нам прислали письмо в 14:49.
В этот же день, наш менеджер в 18:26 Вам ответила.
На телефонные звонки Вам - ответа нет.Чтобы разобраться в ситуации - нужна обратная связь с клиентом.
Приємно працювати з магазином "LadyArt". Підкажуть, розкажуть по товару. Гнучка система вибору товару, заміни та доставки! Вже замовляла і ще буду замовляти! Дякую!
Большое спасибо за быструю оперативную отправку и качественный товар.
Замовляла штучні квіти,були деякі запитання по кольоровій гамі.До моїх вимог співробітники поставились з розумінням,за що щиро дякую! Недивлячись на вихідний день(то була субота),відгукнулись на замовлення дуже швидко,чим мене не аби як здивували. От я і знайшла магазин де буду замовляти і надалі штучні квіти на віночки!
Спасибо за качественное обслуживание!