хороший магазин, ценят своих покупателей и дорожат репутацией.
Покупатель
Відмінно
Замовляла деякий товар,прийшов вчасно,все чудово,дякую за подаруночок,буду замовляти ще
Тетяна Б.
Дуже погано
Жахливо розчарована! Зробила замовлення 19 березня, зачекала 3 дні. Передзвонила в четвер дізнатись за замовлення - ніхто не відповів, аюо ж абонент не доступний чи очікування. Вийшло зв'язатись в п'ятницю, пообіцяли передзвонити та ніхто не подзвонив. Дзвонила ще, те ж саме абонент не доступний або ж розмовляє. І сьогодні вже 27 березня, і ніхто не зв'язався. Дуже шкода, асортимент хороший товару .. але з такою роботою і відповідальністю.. хочеться побажати кращого!
Константин Х.
Відмінно
Спасибо! Все отлично!!!)
Ирина С.
Відмінно
цены ,товар -супер! над обслуживание надо бы поработать .В целом довольна,но если что-то нужно срочно,то не сюда.
Ніна О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Связались в течение дня, оперативно отреагировали на просьбу .довольна работой.положили маленький подарок,спасибо большое. Для меня очень важно что нет минимального заказа. Спасибо за вашу работу. Желаю процветания и благодарных покупателей😊
Світлана А.
Відмінно
Маряна М.
Відмінно
компанія супер. якість відповідає ціні, все добре. молодці. гарних продаж.
Татьяна М.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Очень разачеровалась в этом магазине т. к. долгое Время никто так и не позвонил. обратившись на номер телефона девушка непонятным тоном (как будто позвонили ей домой) агрументировала что много работы. не советую никому.
Спасибо! все отлично!!
хороший магазин, ценят своих покупателей и дорожат репутацией.
Замовляла деякий товар,прийшов вчасно,все чудово,дякую за подаруночок,буду замовляти ще
Дуже поганоЖахливо розчарована! Зробила замовлення 19 березня, зачекала 3 дні. Передзвонила в четвер дізнатись за замовлення - ніхто не відповів, аюо ж абонент не доступний чи очікування. Вийшло зв'язатись в п'ятницю, пообіцяли передзвонити та ніхто не подзвонив. Дзвонила ще, те ж саме абонент не доступний або ж розмовляє. І сьогодні вже 27 березня, і ніхто не зв'язався. Дуже шкода, асортимент хороший товару .. але з такою роботою і відповідальністю.. хочеться побажати кращого!
Спасибо! Все отлично!!!)
цены ,товар -супер! над обслуживание надо бы поработать .В целом довольна,но если что-то нужно срочно,то не сюда.
Связались в течение дня, оперативно отреагировали на просьбу .довольна работой.положили маленький подарок,спасибо большое. Для меня очень важно что нет минимального заказа.
Спасибо за вашу работу.
Желаю процветания и благодарных покупателей😊
компанія супер. якість відповідає ціні, все добре. молодці. гарних продаж.
Очень разачеровалась в этом магазине т. к. долгое Время никто так и не позвонил. обратившись на номер телефона девушка непонятным тоном (как будто позвонили ей домой) агрументировала что много работы. не советую никому.